Think BIG II

Już niebawem czeka nas kolejna edycja think BIG 2! Znów spotkamy się w Bristolu z ludźmi, dla których biznes i rozwój stanowią ważną część życia! 

Reprezentantem PANHERI będzie Krzysztof Kasperku, który przeprowadzi prelekcję :"Serce i rozum w życiu osobistym i biznesie". Jesteście ciekawi jak to połączyć? Wybierzcie się razem z nami do Bristolu 16 października! Więcej informacji znajdziecie na stronie www.thinkbigbristol.com. Do zobaczenia! 


Sales Team Level Up

Jak ważne jest nawiązywanie pozytywnych relacji w biznesie i jakie umiejętności temu towarzyszą? Gdzie można spotkać osoby, które mogą zostać naszymi klientami? Jak nauczyć nawiązywania relacji swoich ludzi? 

Na te pytania i wiele więcej znajdzie odpowiedzi spotykając się z nami 10 sierpnia w Warszawie podczas Sales Team Level Up! Warsztat pod nazwą: "Nawiązywanie relacji w sytuacjach biznesowych dla handlowców. Holistyczny komunikator - perspektywa sprzedaży, człowieka i biznesu" poprowadzi dla Was Krzysztof Kasperuk. Do zobaczenia! 


think BIG

12 czerwca odbyła się konferencja ThingBig w Bristolu! Krzysztof Kasperuk przeprowadził prelekcję dotyczącą komunikacji: Holistyczny komunikator - perspektywa sprzedaży, człowieka i i biznesu w "3D".

Podczas tej wyjątkowej konferencji poruszyliśmy  tematy motywacji, osiągania celów, sprzedaży, personal brandingu. Przede wszystkim jednak, konferencja stała się dużą dawką pozytywnej energii do działania!

Przeczytaj więcej!