Kim jesteśmy

Fundacja PANHERI to młody, kreatywny i ambitny zespół promujący innowacyjne rozwiązania w obszarach komunikacji i rozwoju osobistego.

Jesteśmy ludźmi przepełnionymi pasją do życia. Każdego dnia czerpiemy radość z realizowania projektów na rzecz lepszego świata. Jako specjaliści od komunikacji międzypokoleniowej jesteśmy dumni szerząc nową kulturę biznesu. 

Nasza misja


 Naszą misją jest skuteczne łączenie świata akademickiego ze środowiskiem biznesowym. Dążymy do tego aby stać się ambasadorem rozwoju i globalnych trendów edukacji.Nasze działania

Naszą prace opieramy na wartościach: elastyczności, autentyczności i wewnętrznej spójności

Dbamy o harmonię i balans, wspierając postęp w świecie ciągłych zmian.

W toku naszej dotychczasowej działalności wypracowaliśmy odpowiednie relacje zarówno wśród przedsiębiorców jak i studentów, co pozwala nam na stworzenie pełnej synergii między obydwoma środowiskami. Tworzymy połączenia pomiędzy uczelniami i pracodawcami, dzięki czemu wspieramy ich jakość komunikacji.

Świetnie czujemy się wśród ludzi. Wierzymy, że to co dajesz wraca, więc staramy się pomagać innym jak tylko możemy. 

 

Współpraca Pokoleń

Łączenie Środowisk

Odkrywanie Potencjałów

 

Nasze Projekty


Focus & Go

Focus&Go to 3 miesięczny innowacyjny program dla studentów, który ma na celu ułatwić młodym ludziom wkroczenie na rynek pracy poprzez nabywanie umiejętności oczekiwanych przez dzisiejszych przedsiębiorców w każdej branży. Program składa się z logicznie powiązanych modułów tematycznych nawiązujących do wiedzy z zakresu samorozwoju, komunikacji, sprzedaży i szeroko pojętej przedsiębiorczości.

 

Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji III edycji Focus & Go. Pierwsze szkolenia przynoszą niespodziewane rezultaty: zwiększona motywacja, lepsza komunikacja i co najważniejsze dużo pozytywnej energii!

Szukamy talentów! Prowadzimy również rekrutacje do kolejnej edycji, która rusza na początku grudnia! Jesteś zainteresowany?  Napisz do nas i dowiedz się więcej!

Co mówią uczestnicy?

prev next

Smartfonizacja

Fundacja Panheri ma na celu poszerzenie świadomości oraz budowę profilaktycznych zachowań wśród grup zagrożonych procesem smartfonizacji.

Promujemy świadome działanie związanej z zagrożeniami wynikającymi z nadużywania sieci i technologii. Smartfonizacja jest to cały program społeczny oparty o nasz autorski model zmian. Kierujemy go zarówno do dzieci, młodzieży, nauczycieli rodziców jak i całych szkół i organizacji społecznych.


 

I Międzypokoleniowa Konferencja Biznesu


Jesteśmy w trakcie realizacji I Międzynarodowej Konferencji Biznesu, która będzie miała miejsce w Warszawie i Poznaniu już na początku kolejnego roku akademickiego! Będzie to wyjątkowe wydarzenie, które powstaje w ramach realizacji misji Fundacji PANHERI. Wraz z naszymi partnerami biznesowymi dokładamy wszelkich starań, by zaskoczyć wszystkich innowacyjnością nadchodzącej konferencji. 

 
 

Projekty Biznesowe


Jak pokazują najnowsze badania - Milenialsi reprezentują sobą ogromny potencjał społeczno-ekonomiczny. Pomimo, iż ich siła nabywcza dopiero się kształtuje, już teraz dla wielu stanowi spore możliwości biznesowe. 

W naszej codziennej pracy pośredniczymy w kontaktach między światem biznesu a środowiskiem akademickim. Pozwala nam to dostrzec pełen obraz potrzeb i oczekiwań obydwu grup. W oparciu o to, tworzymy efektywne rozwiązania, budujące wartość marki dla obecnych i przyszłych pracowników młodego pokolenia.  .


 

Projekty Akademickie


W ramach działalności fundacji, prowadzimy stałą współpracę z poznańskimi uniwersytetami. Realizujemy szkolenia, wykłady otwarte, warsztaty dla studentów rożnych kierunków oraz dedykowane programy edukacyjne, podnosząc tym samym kompetencje zawodowe pokolenia wchodzącego na rynek pracy. Współpracując między innymi z biurami karier i organizacjami studenckimi docieramy do szerokiego grona odbiorców, wzbogacając ich życie.

 

Programy Partnerskie


Partnerstwo
Jesteśmy otwarci na współpracę z podmiotami i organizacjami podzielającymi naszą wizję. PANHERI to środowisko, które współtworzą zaangażowani, aktywni, uśmiechnięci ludzie. Jeśli masz pomysł na projekt, który wniesie wartość w życie studentów, ukaże innowacyjność działań w biznesie lub stworzy nową jakość w komunikacji - jesteśmy do Twojej dyspozycji. Z przyjemnością połączymy Cię z ludźmi, których szukasz i rzucimy nowe światło na Twoje pomysły. 
Napisz do nas!  


Staże i praktyki 
Jeśli jesteś ambitną i młodą osobą, która poszukuje nowych wyzwań - aplikuj na staż lub praktyki w naszej Fundacji. Proponujemy współpracę w zakresie sprzedaży, marketingu, HR, organizacji wydarzeń i szkoleń. Podeślij nam swoje CV lub umów się na spotkanie - pokaż co możesz wnieść do zespołu PANHERI.
Napisz do nas!


Drużyna PANHERI
Oferujemy także możliwości bliższej współpracy w ramach działalności Fundacji PANHERI! Nasza Drużyna zrzesza ludzi z otwartymi sercami i umysłami, którzy chcą trochę więcej od życia.

Zacznij działać, uczyć się i rozwijać w zgodzie ze sobą. Przygotowaliśmy 5 ścieżek rozwojowych, dzięki którym pomożesz innym i rozwiniesz swoje kompetencje!

Z nami:

  • Masz możliwość współtworzenia nowego lepszego świata
  • Rozwiniesz swoje kompetencje we wspierającym środowisku
  • Zrealizujesz pasjonujące projekty, które mają znaczenie
  • Poznasz ludzi sukcesu, którzy podzielą się z Tobą doświadczeniem
  • Zyskujesz możliwość odbycia ciekawych szkoleń i warsztatów
Jeśli chcesz się zaangażować i czujesz, że to co robimy jest bliskie Twojemu sercu -  dołącz do Drużyny PANHERI. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wejdź na ścieżkę rozwoju z PANHERI!


 

Współpracujemy z

Księgarnia Rozwojowa


Mamy dla Ciebie specjalnie przygotowaną bazę wiedzy, opartą na spersonalizowanym modelu. Zależnie od tego w jakim miejscu jesteś, przygotowaliśmy odpowiednie tytuły książek, które wzbogacą Twój świat i Twoją ścieżkę rozwoju.

Podczas naszych szkoleń i wydarzeń, dajemy Ci możliwość zabrania najlepszych informacji ze sobą i pogłębienia Twojej wiedzy na dany temat.

Pamiętaj, że kupując książki wspierasz nie tylko swój umysł, ale też działalność Fundacji PANHERI. Inwestując we własnych rozwój, robisz też coś dobrego dla innych. Sprawdź jakie to proste!  

Napisz do nas w sprawie oferty dopasowanej do Twoich potrzeb!

 

Zielony banner 468x60

Program partnerski CARE-ER.pl