Blog

Think Big
Wrzesień 2018

Think Big

Po pierwsze – dobre życie, docenianie tego, co się ma. Uświadomienie sobie, że dobre jest wystarczająco dobre i nie ma co zbytnio komplikować sobie życia w pogoni za byciem perfekcyjnym. Jak zaufać sobie, jak odnaleźć w sobie potencjał, służący innym, jak współtworzyć turkusowe organizacje?

Czytaj artykuł
Image Description
Sierpień 2018

Czy można inaczej? Inaczej czyli jak?

Im wyżej jesteś, tym bardziej jesteś samotny. Coś w tym jest. Zarządzanie ma z jednej strony aspekt spektakularny, związany z posiadaniem władzy, wpływu społecznego, ale istnieje też jego ciemna strona – brak zaufania, brak chęci podejmowania odpowiedzialności przez pracowników, brak ich zaangażowania i całościowego spojrzenia na organizację. To właśnie trzy główne wyzwania stojące przed szefami firm.

Czytaj artykuł
Image Description
Lipiec 2018

Od czego można zacząć proces zmian w oparciu o Zarządzanie Zintegrowane?

Od szczerej i otwartej komunikacji, z nastawieniem na „komunikat ja”, czyli „jak ja się z tym czuję, co to dla mnie znaczy”. Bez obwiniania czy generalizowania wyrażamy nasze stanowisko w danej sprawie. w tym może pomóc trening asertywności i warsztaty otwartej komunikacji, które wyposażą pracowników w umiejętność prezentowania swojej opinii, z szacunkiem dla odmiennych poglądów drugiej osoby.

Czytaj artykuł
Image Description

Panheri

Jesteśmy po to, by towarzyszyć Ci w procesie samoorganizacji, osiągania pełni i ewolucyjnego rozwoju.

Skontaktuj się z nami

ul. Polna 7
62-006 Kobylnica

+ 48 692 149 655