Jak pracować efektywnie, zgodnie z własnymi wartościami i talentami?
Znamy odpowiedź na te pytanie i właśnie dlatego pracujemy z pasją.
Chętnie potowarzyszymy Wam w procesie Waszego holistycznego rozwoju.

Tak pracujemy

Audyt Wielopoziomowy - Rozpoznanie potencjałów

Wspieranie tworzenia
harmonijnego otoczenia

Strategia
Długoterminowa

Tworzenie Środowiska opartego na wspólnych wartościach

Wspieranie
zespołowości

Warsztaty Kompetencji Twardych i Miękkich

Projekty dla biznesu

Psychologia Sprzedaży

Jesteśmy praktykami sprzedaży. Posiadamy głębokie przekonanie, że sprzedaż jest służbą, niosącą ze sobą odpowiedzialność, ale też przywilej rozwiązywania problemów ludzi, którzy nam zaufali. W świecie, w którym zysk stoi na pierwszym miejscu stawiamy na szczerość, otwartą komunikację i wartości. Uczymy jak zwiększyć wielkość sprzedaży poprzez bycie spójnym ze sobą, z misją firmy a przede wszystkim, z interesem klienta.

70% naszych decyzji zakupowych podejmujemy w oparciu o to, jak jesteśmy traktowani jako ludzie, a tylko 30% bazuje na właściwościach produktu.
John McKean
Image Description

Skuteczna Komunikacja

Na początku zawsze jest nasza własna perspektywa i przekonanie, że potrafię skutecznie komunikować. Rozwój zaczyna się, gdy spojrzymy na innych, na różnice między nami a brak zrozumienia zamienimy na świadomość tychże różnic. Wtedy możemy zacząć uczyć się rozmawiać po to, by zjednywać sobie rozmówcę, by mówić jego językiem, rozumiejąc jego stanowisko i osobowość. Możemy otworzyć się przed innymi na własne niedociągnięcia, z poczuciem pewności i bezpieczeństwa, że zostaniemy skrytykowani czy niezrozumiani.

Jeśli głośno przyznamy, że czegoś nie wiemy, zwiększamy szanse na uzyskanie pomocy od kogoś, kto to wie.
Simon Sinek
Image Description

Holistyczne Zarządzanie
Turkusowe organizacje

Dzisiejszy świat zmienia się z dynamiką światła. U jednych rodzi to radość na nowe i nieznane, nadzieje i pozytywne oczekiwania. Inni zaś boją się zmian, w których czują się zwyczajnie zagubieni. Ekspertem od nowego są kolejne generacje, które w tym nowym się urodziły i innego nie znają. Powinny więc stać się łącznikiem dawnego ładu z obecnym. Z jednej strony „młodzi” są multi-zadaniowi, co jest wyrazem holistyki i gwarantem szerokich kompetencji oraz różnorodności. Ale z drugiej strony potrzebują oparcia, nauki i doświadczenia. To jednak jest możliwe jeżeli Ci, którzy już posiadają tą wiedzę otworzą się na porozumienie, komunikację i wspólne funkcjonowanie w ekosystemie, który nosi nazwę turkusowej organizacji. Zawiera ona zasady, które tworzą szczególnego rodzaju atmosferę wzrostu, współistnienia, akceptacji oraz współpracy w ramach indywidualnych potencjałów każdego z jej członków. Co ważne, może to nastąpić dopiero gdy stare znajdzie z nowym przestrzeń do współistnienia bez uprzedzeń, z otwartością i rozsądkiem. To są właśnie najnowsze trendy. Kierunek, połączenie i most do kolejnego rozdziału w świecie biznesu. Wprowadzimy Cię do nowej ery biznesu.

Na tym polega zarządzanie: na upraszczaniu. Ludzie zwykle robią coś wręcz odwrotnego: komplikują proste rzeczy. Im inteligentniejszy człowiek, tym bardziej gmatwa. (...) musimy się oduczyć gmatwać proste rzeczy.
Michael Ward
Image Description

Rozwój na najwyższym poziomie

Zawitaj w naszym świecie!

Skontaktuj się z nami
Image Description

Panheri

Jesteśmy po to, by towarzyszyć Ci w procesie samoorganizacji, osiągania pełni i ewolucyjnego rozwoju.

Skontaktuj się z nami

ul. Polna 7
62-006 Kobylnica

+ 48 692 149 655