ZAPROJEKTOWANE DLA ROZWOJU


W swojej pracy kierujemy się holistycznym podejściem do rozwoju firm i organizacji.  Skorzystaj z naszych autorskich programów szkoleniowych.  

Droga Leadera

Szkolenie "Droga Leadera" to intensywny program rozwoju osobistego i zawodowego skierowany do osób chcących rozwijać swoje umiejętności liderskie i zdobyć nowe kompetencje potrzebne do efektywnego zarządzania zespołami.

Podczas szkolenia zdobędziesz wiedzę na temat skutecznych technik komunikacji, motywacji i budowania zaufania w zespole. Dowiedzą się też, jak radzić sobie ze stresem i trudnymi sytuacjami w pracy oraz jak kształtować swój styl liderski.

Poza częścią teoretyczną i ćwiczeniami, szkolenie zawiera również elementy coachingowe i mentoringowe, dzięki którym uczestnicy mogą skonfrontować swoje doświadczenia z innymi liderami i otrzymać indywidualną pomoc w rozwiązywaniu swoich problemów.

Szkolenie "Droga Leadera" jest skierowane do osób zarówno początkujących, jak i doświadczonych liderów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i poszerzać swoją wiedzę o zarządzaniu zespołami. 


 

Kompetencje Sprzedaży

Szkolenie "Kompetencje Sprzedaży" to program rozwoju umiejętności sprzedażowych skierowany do osób zajmujących się sprzedażą oraz do osób chcących rozpocząć karierę w branży sprzedaży.

Podczas szkolenia zdobędziesz  wiedzę na temat skutecznych technik sprzedaży, takich jak budowanie relacji z klientem, rozpoznawanie potrzeb i oczekiwań klienta oraz prezentowanie produktów i usług. Dowiesz się też, jak skutecznie radzić sobie z obiekcjami i jak prowadzić negocjacje.

 


Budowanie Zespołów

Szkolenie "Budowanie zespołów" to program wspierający budowanie silnych zespołów, chcących rozwijać swoje umiejętności w zakresie skutecznej komunikacji, pracy zespołowej, wychodzenia z kryzysowych sytuacji oraz zespołowej efektywności.  

To autorskie szkolenie pozwala na głęboki wgląd w ludzką naturę, skupia się na indywidualnych umiejętnościach które niosą wartość dla całej grupy, dzięki nauce pracy na wspólny cel, zespół staje się zespołem nauczyć połączonych w których każdy ma swoją rolę, a jednocześnie jest elementem większej dobrze działającej machiny. 


ZAMÓW SZKOLENIE


WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE!